Toimetus

Ain Alvela – toimetamine

Ain on üks väheseid meie ajakirjandusmaastikul tegutsevaid kirjutajaid, kes on keskendunud otseselt tööstuses toimuva kajastamisele. Lisaks sellele on talle hingelähedased keskkonnateemad. Ta saab aru, et tööstus toob riigile jõukust, puhas loodus aga pakub meile rõõmu ja hingerahu. Nii otsibki ta oma töös võimalusi, kuidas need kaks justkui vastandlikku valdkonda leiaksid siiski harmoonia kõrvuti olemiseks ja püsima jäämiseks.

E-post: ain@meediapilt.ee
Telefon: +372 524 2884

Liivi Tamm – toimetamine

Liivi luua on Meediapildis ajakirjade sisu. Toimetaja ülesandeks on leida teemalehtede jaoks asjakohast infot, olgu siis tegu ehitusturu ülevaate või tippsportlase portreega. Liivi nuputab koos meeskonnaga loodava ajakirja sisu, kirjutab lood, toimetab tekstid ühtseks tervikuks. Pikk töökogemus AS Äripäev eriväljaannete toimetajana on talle selleks puhuks andnud piisava kogemustepagasi.

E-post: liivi@meediapilt.ee
Telefon: +372 510 7011

Ellen Ostrat

Ellen Ostrat – müügi- ja projektijuhtimine

Ellen seisab meie firmas pjedestaali esimesel astmel. Kaheksa aastane töökogemus Äripäeva reklaamimüügi projektijuhina õpetas talle asju, mida raamatutest naljalt ei leia. Oskus kuulata ja kaasa mõelda on Elleni töö lahutamatu osa. Suhetes kliendiga peab kinni põhimõttest, et kui kliendil läheb hästi, siis läheb hästi ka temal. Nii on tal tekkinud pikaajalised kliendisuhted väga paljude ettevõtetega. Ta hindab ausust ja koostööd ning oskab väärtustada ka kriitikat.

E-post: ellen@meediapilt.ee
Telefon: +372 5668 8515

Anneli Ostrat

Anneli Ostrat – müük

Anneli on 5 aastat töötanud logistikavaldkonnas, kuid ka müügi- ja personalitöö on talle tuttav. Anneli usub, et igale olukorrale on olemas lahendus ja ta saab hakkama kõigega, mida ette võtab. Nii ka on cialis belgique prix! Vabal ajal hüppab Anneli ratta sadulasse. Spordipisikuga on nakatunud ka tema tütar, kellega koos on alati tore midagi ette võtta.

E-post: anneli@meediapilt.ee
Telefon: +372 5804 3467

Eve Rammo

Eve Rammo – kujundamine

Meie ajakirjad on Eve nägu. Kui vaja, haarab Eve pliiatsi ja joonistab Photoshopile konkurentsi pakkudes ka taustapildid ise valmis. Eve tiitlikogus on nõnda suur, et auhinnadiplomitega annaks terve toa seinad ära katta: see ongi loogiline, kui ühes inimeses on kokku saanud terav silm, tubli sõõm kaasamõtlemist sisuga, tehnilised oskused ja mis peaasi, loomingulisus. Ahjaa, Evel on veel üks anne: ta oskab soovitada uskumatult tabavaid pealkirju!

E-post: eve@meediapilt.ee
Telefon:+372 507 4772

Sigrid Kahar

Sigrid Kahar – partnerlussuhted ja levi

Sigrid on pikalt töötanud Eesti suurimates jaekaubandusettevõtetes, kus tema tööks on olnud personali- ning kvaliteedijuhtimine, juhtimissüsteemide loomine ja toimivana hoidmine. Meediapildis aitab Sigrid sirgeks sättida Exceli tabelid, mõtleb paika eelarved ja nuputab strateegiaid. Mõnikord ütleb Sigrid, et “julge hundi rind on rasvane”, teinekord arutleb, et “parem varblane pihus kui tuvi katusel”.Tööst vaba aega sisustab Sigrid peamiselt kokkamisega.

E-post: sigrid@meediapilt.ee
Telefon: +372 521 0632